PÕHIMÕTE

Coolifting püstolid väljastavad näokudedele võimsa CO2 voo väga madalal temperatuuril ja kõrge survega, mis on kombineeritud kõrge atomiseeritud aktiivosakeste kontsentratsiooniga. See on kõige imelisem ja kiirem raviprotseduur aja märkide vastu võitlemiseks, mida nähtud.

CO2 kõrge surveline vool ning atomiseeritud aktiivosad põhjustavad:

Paradoksaalset veresoonte motoorsust:

Veresoonte ahenemised, millele järgnevad veresoonte laienemised vere mikroringluses. Tundes tugevat külma stiimulit, kitsenevad ja laienevad veresooned vaheldumisi, et sellele vastu panna.

Krüoforees ja barofürees:

Cooliftingi aktiivosa mitmekordistumine külma ja surve tõttu. Külma ja kõrge surve kombinatsioon epidermisele aitab penetreerida Cooliftingi aktiivosakesi ja kõrgendab selle mõju märkimisväärselt.

Krüokarboksüteraapia:

Kõrge survega CO2 vool aktiveerib vere mikroringlust, ärgitab kollageeni ja elastiini moodustamist ja suurendab kudede hapnikuga rikastamist. Intensiivne niisutus – kollageeni tootmise stimuleerimine – dermise uuenemine, mis parandab naha tekstuuri ja kvaliteeti.

Termaalne šokk:

Sügavamate olevate kudede stimuleerimine. Need koed on normaalselt umbes 36 kraadi juures. Äkilise temperatuuri languse juures põhjustab see sügavat ja kohest koe reaktsiooni.

PROTSEDUUR

Lihtne, efektiivne, nõeltevaba ja kiire hooldus. See on võimalus kõigest 5 minutiga kogeda tuleviku võitlust vananemise vastu. Kõrge kontsentratsiooniga vananemisvastased toimeained sümbioosis naha ettevalmistamisega CO2 poolt, annab võimaluse tungida läbi naha nagu seda pole varem tehtud.

PEALEKANDMINE

Coolifting on loodud kiiresti ja lihtsasti ravima kogu näo piirkonda. Saavutamaks parim lifting tulemus, mis silub ja puhastab nahka, tuleb järgida erilise tähelepanuga kõige tundlikemaid kohti, kuhu tekivad kortsud näo ilmete tegemisel ja gravitatsiooni mõjul: silma ümbrused, otsaesine, kulmud, põsed ja huulte piirkond.

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

SESSIOONIDE VÕIMALUSED

CooLifting näeb ette 3 tüüpi protseduure:

  • Üksik protseduur: See tagab kohesed tulemused pärast esimest hooldust. Lifting efekt silub ja puhastab nahka, eemaldab pindmised kortsud ning vähendab sügavaid kortse. 
  • Intensiivne ravikuurt:  Koosneb 8 protseduurist kuus (2 korda nädalas), et saavutada noorendav efekt. See tagab kollageeni tootmise stimuleerimise, elastiini ja nahakudede taastumise, mis parandab naha tekstuuri ja kvaliteeti.
  • Järelhooldus: : Kord kahe nädala tagant, et säilitada tulemus.

Igale inimesele tuleb kosmeetiku poolt personaalne raviplaan, sõltuvalt tema nahatüübist.

Coolifting seerumid

CooLifting

See on Coolifting originaal toode, millel on vananemisvastane toime. Selles sisaldub hüalüroonhape ning sobib kõigile nahatüüpidele.

CoolClear

CoolClear annab lisaks vananemisvastasele toimele puhastava tulemuse ning ühtlustab nahatooni. See sobib eriti pigemendilaikudega nahatüüpidele. Lisaks hyalüroonhappele on sellele seerumile lisatud goji hapet, glükoolhapet ning C-vitamiini.

CoolShine

See on mõeldud nooremale nahale tagamaks luminoosust ja toiteaineid. Lisaks põhilisele koostisele on siia lisatud ka mitmeid taimseid koostisosi nagu kombucha, mis pehmendab ja värskendab nahka. Mee ekstrakt sisaldab mitmeid puhastavaid antioksüdante ning on põletikuvastase ja niisutava toimega. Aloe vera parandab naha tonaalsust ja elastsust. Kõik need koostisosad on täiendatud biovalgustavate peptiidide baasil.

IMED Aesthetic Group OÜ
Coolifting ametlik esindaja Eestis

Zenith Ärimaja, TALLINN
Narva mnt 7B – 315 (3 korrus)

tel: +372 5818 8977
e-mail: maireojaperv@gmail.com

Kõik õigused kaitstud 2023