MIS ON COOLSHINE?

See on uus toode CooLiftingu sarjast, mis on mõeldud nooremale nahale tagamaks luminoosust ja toiteaineid. Lisaks põhilisele koostisele on siia lisatud ka mitmeid taimseid koostisosi nagu kombucha, mis pehmendab ja värskendab nahka. Mee ekstrakt sisaldab mitmeid puhastavaid antioksüdante ning on põletikuvastase ja niisutava toimega. Aloe vera parandab naha tonaalsust ja elastsust.

Kuidas see töötab?

Coolifting patendeeritud tehnoloogia aitab paremini ja efektiivsemalt koostisosadel naha imenduda. Kombinatsioonis CO2, rõhu ja külma temperatuuriga tekitab pooride kokku tõmbumise (kontraktsiooni) ja ahenemise (dilatatsiooni), mis võimaldab kõikidel toitainetel ja vitamiinidel imenduda. Tulemuseks on taaselustatud, luminoosne ja pehme nahk.

Mitu sessiooni on vaja?

CoolShine võib teha kahte moodi. Esimene võimalus on teha üksik sessioon, et tõsta vitamiinide taset nahas. Šokisessioon näeb ette kuu aja jooksul 4 hooldust – igal nädalal üks. Et hoida vitaminide ja toitainete taset nahas tuleks edaspidi teha üks hooldus iga nelja nädala tagant. 

 

Kuidas ma saan tulemust kauem hoida?

Lisaks CoolShine hooldusele ilusalongides on soovituslik kasutada kodustes tingimustes ka CoolShine päevakreemi. See on kiirelt imenduv ja kerge kreem, mis sisaldab hüaluroonhapet, biohelendavaid peptiide ja naturaalseid pinguldavaid elemente, et anda nahale vajalike toitaineid. Lisaks sisaldab kreem B5 vitamiini, antioksüdante ning taimseid koostisosi nagu assaii (acai), argaaniaõli, gotu oka ja ženženi ekstrakt. Coolshine kreem on loomulik, igapäevane viis naha heledamaks muutmiseks ja elastsuse suurendamiseks.

IMED Aesthetic Group OÜ
Coolifting ametlik esindaja Eestis

Zenith Ärimaja, TALLINN
Narva mnt 7B – 315 (3 korrus)

tel: +372 5818 8977
e-mail: maireojaperv@gmail.com

Kõik õigused kaitstud 2023