Kogemused CooLiftinguga

Coolifting on kerge protseduur kohese tulemuse saavutamiseks. See on suurepärane võimalus turgutada näo- ja dekoltee nahka mõne tähtsa sündmuse või fotosesiooni eel. Püsivama värske tulemuse saavutamiseks tuleb muidugi regulaarselt ja süstemaatiliselt keskkonna- ja vananemisekahjustustega tegeleda. Cooliftingut võib aga teha nii ühekordsena, kuid parema ja püsivama tulemuse saavutamiseks oleks hea läbi viia väike kuur. Pofessionaalne kosmeetik saab siin asjatundlikku nõu anda ja koostöös temaga oleks mõistlik plaan koostada. Minule sobib Coolifting eriti oma kiiruse tõttu – üks seanss, mis algab puhastusega ja kus peened õhusurved spetsiaalse aparaadi raudu mu nahka näpistavad, eriline seerum näole kantakse, kestab vaid mõne minuti. Sellele järgneb kerge masaaź ning veel veidi lõõgastust maski all ja oledki valmis kergema, kirkama ja klaarimana taas sadade pilkude ja kaamerate ette oma toimetustesse tormama. Hoolitsus puhastab, silub ja pingutab nahka, lõdvestab lihaseid, kuid ei kaota näo loomulikku miimikat. Ja ka see on minu kui näitleja jaoks ülioluline.

 

Tiina Mälberg

näitleja, Rakvere Teater

Olin esimene kosmeetik, kes võttis töösse Coolifting aparaadi.Tänaseks võin öelda, et tegin väga õige valiku.Ega sellest kohe aru saanudki kuni esimesed kliendid läbisid kuurid ja märgatavad muutused tegid nad õnnelikeks ning säravateks.Koguni nii suured muutused olid, et üht härrat sõbrad ei jäänudki uskuma vaid arvasid siin saab ainult ilukirurgi käsi mängus olla.Suureks plussiks on hooldus on ajaliselt lühike ja silmaga nähtavad tulemused, mis on tänapäeva kiire tempo juures väga tähtis.Hetkel on klientide lemmik just päev enne pidustusi.

Veera Arusalu

kosmeetik, Stibio Ilusalong

Coolifting protseduur on hea alternativ klientidele, kes ei soovi täitesüste. Pärast kiiret ja tõhusat protseduuri võite koheselt oma päeva toimetuste juurde naasta, kartmata paistes nägu.

Maire Ojaperv

kosmeetik, IMED

IMED Aesthetic Group OÜ
Coolifting ametlik esindaja Eestis

Zenith Ärimaja, TALLINN
Narva mnt 7B – 315 (3 korrus)

tel: +372 5818 8977
e-mail: maireojaperv@gmail.com

Kõik õigused kaitstud 2023